CDB-125D-5B-2M
Part Number:
CDB-125D-5B-2M
Description:
RELAY TIME DELAY 2MIN 10A 120V
Contact Rating @ Voltage :
10A @ 120/240VAC
Delay Time :
1.2 Sec ~ 2 Min
Termination Style :
Plug In
Voltage - Supply :
125VDC