CDB-115A-5B-5S
Part Number:
CDB-115A-5B-5S
Description:
RELAY TIME DELAY 5SEC 10A 120V
Contact Rating @ Voltage :
10A @ 120/240VAC
Delay Time :
0.05 Sec ~ 5 Sec
Termination Style :
Plug In
Voltage - Supply :
115VAC