CDB-115A-5-30S
Part Number:
CDB-115A-5-30S
Description:
RELAY TIME DELAY 30SEC 10A 120V
Contact Rating @ Voltage :
10A @ 120/240VAC
Delay Time :
0.3 Sec ~ 30 Sec
Termination Style :
Plug In, 11 Pin (Octal)
Voltage - Supply :
115VAC