CDB-24A-5-2M
Part Number:
CDB-24A-5-2M
Description:
RELAY TIME DELAY 2MIN 10A 120V
Contact Rating @ Voltage :
10A @ 120/240VAC
Delay Time :
1.2 Sec ~ 2 Min
Termination Style :
Plug In, 11 Pin (Octal)
Voltage - Supply :
24VAC