NB3N62208MNG
Manufacturer:
onsemi
Part Number:
NB3N62208MNG
Category:
Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers
Description:
IC CLK GEN VCXO LVPECL 20QFN
Manufacturer :
onsemi
Category :
Differential - Input:Output :
No/Yes
DigiKey Programmable :
Not Verified
Divider/Multiplier :
No/Yes
Frequency - Max :
622.08MHz
Input :
Crystal
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
LVPECL
Package / Case :
20-VFQFN Exposed Pad
PLL :
Yes
Product Status :
Obsolete
Ratio - Input:Output :
1:1
Supplier Device Package :
20-QFN (4x4)
Type :
Voltage - Supply :
2.97V ~ 3.63V