NB3N65027DTR2G
Part Number:
NB3N65027DTR2G
Description:
IC CLK SYNTHESIZER 3PLL 20QSOP
Differential - Input:Output :
No/No
Divider/Multiplier :
Yes/Yes
Frequency - Max :
125MHz
Input :
LVCMOS, LVTTL, Crystal
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
LVCMOS, LVTTL
Package / Case :
20-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
Ratio - Input:Output :
1:7
Supplier Device Package :
20-QSOP
Type :
Voltage - Supply :
3V ~ 3.6V