P3P623S05BG-08TR
Part Number:
P3P623S05BG-08TR
Description:
IC CLK EMI REDUCTION FREQ 8TSSOP
Frequency - Max :
50MHz
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Package / Case :
8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
PLL :
Yes with Bypass
Ratio - Input:Output :
1:5
Supplier Device Package :
8-TSSOP
Type :
Voltage - Supply :
3V ~ 3.6V