P3P623S00EG-16TR
Part Number:
P3P623S00EG-16TR
Description:
IC CLK EMI REDUCTION FRE 16TSSOP
Frequency - Max :
50MHz
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Package / Case :
16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
PLL :
Yes
Ratio - Input:Output :
1:8
Supplier Device Package :
16-TSSOP
Type :
Voltage - Supply :
3V ~ 3.6V