P3P623S00BG-08SR
Manufacturer:
onsemi
Part Number:
P3P623S00BG-08SR
Category:
Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers
Description:
IC CLK EMI REDUCTION FREQ 8SOIC
Manufacturer :
onsemi
Category :
Differential - Input:Output :
No/No
DigiKey Programmable :
Not Verified
Divider/Multiplier :
No/No
Frequency - Max :
50MHz
Input :
Clock
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Output :
Clock
Package / Case :
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PLL :
Yes
Product Status :
Obsolete
Ratio - Input:Output :
1:8
Supplier Device Package :
8-SOIC
Type :
Voltage - Supply :
3V ~ 3.6V