SI51214-B13316-GM
Manufacturer:
Skyworks Solutions, Inc.
Part Number:
SI51214-B13316-GM
Category:
Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers
Description:
IC CLOCK GENERATOR 6TDFN
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Category :
Differential - Input:Output :
No/No
DigiKey Programmable :
Not Verified
Divider/Multiplier :
Yes/No
Frequency - Max :
133MHz
Input :
Clock, Crystal
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Output :
LVCMOS
Package / Case :
6-WFDFN
PLL :
Yes
Product Status :
Active
Ratio - Input:Output :
1:2
Supplier Device Package :
6-TDFN (1.2x1.4)
Type :
Clock Generator
Voltage - Supply :
1.71V ~ 1.89V