SI51214-B13320-GM
Part Number:
SI51214-B13320-GM
Description:
IC CLOCK GENERATOR 6TDFN
Frequency - Max :
133MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Output :
LVCMOS
Package / Case :
6-WFDFN
Ratio - Input:Output :
1:2
Supplier Device Package :
6-TDFN (1.2x1.4)
Voltage - Supply :
1.71V ~ 1.89V