SI5350C-B13008-GTR
Part Number:
SI5350C-B13008-GTR
Description:
IC CLOCK GENERATOR 10MSOP
Frequency - Max :
200MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Output :
HCSL, LVCMOS
Package / Case :
10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Ratio - Input:Output :
2:3
Supplier Device Package :
10-MSOP
Voltage - Supply :
1.71V ~ 1.89V, 2.25V ~ 2.75V, 3V ~ 3.6V