8N3Q001KG-0025CDI8
Part Number:
8N3Q001KG-0025CDI8
Current - Supply :
140 mA
Frequency :
25MHz, 25MHz, 19.44MHz, 19.44MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Voltage - Supply :
3.135V ~ 3.465V