8N3Q001FG-0075CDI8
Manufacturer:
Renesas Electronics Corporation
Part Number:
8N3Q001FG-0075CDI8
Category:
Programmable Timers and Oscillators
Description:
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
Manufacturer :
Category :
Count :
Current - Supply :
136 mA
Frequency :
150MHz, 75MHz, 150MHz, 75MHz
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
10-CLCC
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
10-CLCC (7x5)
Type :
Clock Oscillator
Voltage - Supply :
2.375V ~ 2.625V