S-1411J28-K8T2U4
Manufacturer:
ABLIC
Part Number:
S-1411J28-K8T2U4
Category:
Programmable Timers and Oscillators
Description:
IC OSC WATCHDOG TIMER 8TMSOP
Manufacturer :
ABLIC
Category :
Count :
Current - Supply :
3.8 µA
Frequency :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C (TA)
Package / Case :
8-WSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width)
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
8-TMSOP
Type :
Watchdog Circuit
Voltage - Supply :
0.9V ~ 6V