X9428YV14I-2.7
Part Number:
X9428YV14I-2.7
Description:
IC DGT POT 2.5KOHM 64TAP 14TSSOP
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Resistance (Ohms) :
2.5k
Supplier Device Package :
14-TSSOP
Temperature Coefficient (Typ) :
±300ppm/°C
Tolerance :
±20%
Voltage - Supply :
±2.7V ~ 5.5V