X9271TV14-2.7T1
Manufacturer:
Renesas Electronics Corporation
Part Number:
X9271TV14-2.7T1
Manufacturer :
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Package / Case :
14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Temperature Coefficient (Typ) :
±300ppm/°C
Tolerance :
±20%
Voltage - Supply :
2.7V ~ 5.5V