X9429WV14-2.7
Part Number:
X9429WV14-2.7
Description:
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 14TSSOP
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Package / Case :
14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Supplier Device Package :
14-TSSOP
Temperature Coefficient (Typ) :
±300ppm/°C
Tolerance :
±20%
Voltage - Supply :
2.7V ~ 5.5V