SAF-TC1115-L150EB-G BB
Part Number:
SAF-TC1115-L150EB-G BB
Connectivity :
CANbus, EBI/EMI, FIFO, I²C, IrDA, SPI, UART/USART
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Speed :
150MHz
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
1.43V ~ 1.58V