MB91248ZPFV-GS-165K5E1
Part Number:
MB91248ZPFV-GS-165K5E1
Description:
IC MCU 32BIT 256KB MROM 144LQFP
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C (TA)
Program Memory Size :
256KB (256K x 8)
RAM Size :
16K x 8
Speed :
32MHz
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
3.5V ~ 5.5V