SAF-TC1130-L100EB BB
Part Number:
SAF-TC1130-L100EB BB
Connectivity :
CANbus, EBI/EMI, FIFO, I²C, IrDA, SPI, UART/USART, USB
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Speed :
100MHz
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
1.43V ~ 1.58V