TC397XX256F300SBCKXUMA1
Part Number:
TC397XX256F300SBCKXUMA1
Description:
IC MCU 32BIT 16MB FLASH 292LFBGA
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C (TA)
Peripherals :
DMA, I²S, PWM, WDT
Product Status :
Obsolete
Program Memory Size :
16MB (16M x 8)
RAM Size :
6.75M x 8
Speed :
300MHz
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
3.3V, 5V