MC68332ACFC25
Part Number:
MC68332ACFC25
Description:
IC MCU 32BIT ROMLESS 132PQFP
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
132-BQFP Bumpered
Speed :
25MHz
Supplier Device Package :
132-PQFP (24.13x24.13)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
4.5V ~ 5.5V