PIC17C44-33I/PT
Part Number:
PIC17C44-33I/PT
Description:
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44TQFP
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
44-TQFP
Speed :
33MHz
Supplier Device Package :
44-TQFP (10x10)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
4.5V ~ 6V