MCIMX6U5DVM10ADR
Part Number:
MCIMX6U5DVM10ADR
Description:
IC MPU I.MX6DL 1.0GHZ 624MAPBGA
Number of Cores/Bus Width :
2 Core, 32-Bit
Operating Temperature :
0°C ~ 95°C (TJ)
Product Status :
Active
Speed :
1.0GHz
Voltage - I/O :
1.8V, 2.5V, 2.8V, 3.3V