MCIMX6S8DVM10AB
Part Number:
MCIMX6S8DVM10AB
Description:
IC MPU I.MX6S 1.0GHZ 624MAPBGA
Operating Temperature :
0°C ~ 95°C (TJ)
Product Status :
Not For New Designs
Speed :
1.0GHz
Voltage - I/O :
1.8V, 2.5V, 2.8V, 3.3V