KC80526GY650256
Manufacturer:
Intel
Part Number:
KC80526GY650256
Category:
Microprocessors
Description:
IC MPU MOBIL PENT 650MHZ PBGA495
In Stock:
615
Manufacturer :
Intel
Category :
Microprocessors
Co-Processors/DSP :
Core Processor :
Mobile Intel® Pentium® III
Display & Interface Controllers :
Ethernet :
Graphics Acceleration :
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Cores/Bus Width :
1 Core, 32-Bit
Operating Temperature :
100°C (TJ)
Package / Case :
495-BGA
Product Status :
Active
RAM Controllers :
SATA :
Security Features :
Speed :
650MHz
Supplier Device Package :
495-PBGA
USB :
Voltage - I/O :
1.35V, 1.6V