FSUSB43L10X-F131
Manufacturer:
onsemi
Part Number:
FSUSB43L10X-F131
Category:
Analog Switches - Special Purpose
Description:
IC USB SWITCH DPDT 10MICROPAK
Manufacturer :
onsemi
Category :
-3db Bandwidth :
720MHz
Applications :
USB
Features :
Break-Before-Make, USB 2.0
Mounting Type :
Surface Mount
Multiplexer/Demultiplexer Circuit :
Number of Channels :
1
On-State Resistance (Max) :
6.5Ohm
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
10-UFQFN Exposed Pad
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
10-MicroPak™
Switch Circuit :
DPDT
Voltage - Supply, Dual (V±) :
Voltage - Supply, Single (V+) :
3V ~ 4.3V