ADG1409SRUZ-EP-RL7
Part Number:
ADG1409SRUZ-EP-RL7
Description:
IC SWITCH SP4TX2 4.7OHM 16TSSOP
-3db Bandwidth :
115MHz
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) :
14pF, 40pF
Channel-to-Channel Matching (ΔRon) :
200mOhm (Typ)
Crosstalk :
-70dB @ 1MHz
On-State Resistance (Max) :
4.7Ohm
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Product Status :
Active
Voltage - Supply, Dual (V±) :
±4.5V ~ 16.5V
Voltage - Supply, Single (V+) :
5V ~ 16.5V