M6-125-175-345-YL
Manufacturer:
Brady Corporation
Part Number:
M6-125-175-345-YL
Category:
Labels, Labeling
Description:
SLEEVE .125DIA YL 1.75" RL/100
Manufacturer :
Brady Corporation
Category :
Labels, Labeling
Color :
Yellow
For Use With/Related Products :
Label Size :
1.75" W x 0.13" Dia (44.5mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.11" (1.6mm ~ 2.8mm)