TJA1028T/3V3/20,11
Manufacturer:
NXP Semiconductors
Part Number:
TJA1028T/3V3/20,11
Category:
Drivers, Receivers, Transceivers
Description:
IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SO
Manufacturer :
NXP Semiconductors
Category :
Data Rate :
Duplex :
Half
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Drivers/Receivers :
1/1
Operating Temperature :
-40°C ~ 150°C
Package / Case :
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Product Status :
Obsolete
Protocol :
LINbus
Receiver Hysteresis :
200 mV
Supplier Device Package :
8-SO
Type :
Transceiver
Voltage - Supply :
3.3V