HX-SCE-38.1-50-S1-2
Manufacturer:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Part Number:
HX-SCE-38.1-50-S1-2
Category:
Labels, Labeling
Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE RED
Manufacturer :
Category :
Labels, Labeling
Color :
Red
For Use With/Related Products :
Label Size :
1.50" x 1.97" (38.1mm x 50.0mm)