D-SCE-1K-6.4-50-S1-4
Part Number:
D-SCE-1K-6.4-50-S1-4
Description:
HEATSHK 6.4MM ID 50MM PRESCORE
Color :
Yellow
Label Size :
0.25" x 1.90" (6.4mm x 48.3mm)