D-SCE-1K-6.4-50-S1-9
Part Number:
D-SCE-1K-6.4-50-S1-9
Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE WHITE
Color :
White
Label Size :
0.25" x 1.90" (6.4mm x 48.3mm)