D-SCE-1K-3.2-50-S3-4
Part Number:
D-SCE-1K-3.2-50-S3-4
Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE YELLOW
Color :
Yellow
Label Size :
0.125" x 1.90" (3.2mm x 48.3mm)