D-SCE-2.5K-3.2-50-S1-4
Manufacturer:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Part Number:
D-SCE-2.5K-3.2-50-S1-4
Category:
Labels, Labeling
Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE YELLOW
Manufacturer :
Category :
Labels, Labeling
Color :
Yellow
For Use With/Related Products :
LQ590 Dot Matrix or T200, T208M, T312Mi, T6112DS, TE3112, TE3124 Thermal Transfer Printers
Label Size :
0.125" x 1.90" (3.2mm x 48.3mm)