MCZ33902EFR2
Manufacturer:
NXP Semiconductors
Part Number:
MCZ33902EFR2
Category:
Specialized
Description:
IC INTERFACE SPECIALIZED 14SO
Manufacturer :
NXP Semiconductors
Category :
Specialized
Applications :
Interface :
CAN
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
14-SO
Voltage - Supply :
5V