DS33ZH11
Manufacturer:
Analog Devices, Inc.
Part Number:
DS33ZH11
Category:
Specialized
Description:
IC INTFACE SPECIALIZED 100CSBGA
Manufacturer :
Analog Devices, Inc.
Category :
Specialized
Applications :
Data Transport
Interface :
Serial
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
100-LFBGA, CSPBGA
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
100-CSBGA (10x10)
Voltage - Supply :
1.8V, 2.5V, 3.3V