HX-SCE-1K-9.5-50-9
Manufacturer:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Part Number:
HX-SCE-1K-9.5-50-9
Category:
Labels, Labeling
Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE WHITE
Manufacturer :
Category :
Labels, Labeling
Color :
White
For Use With/Related Products :
Label Size :
0.38" x 1.97" (9.5mm x 50.0mm)