AT25SF041-DWFHT
Part Number:
AT25SF041-DWFHT
Description:
IC FLASH 4MBIT SPI/QUAD WAFER
Clock Frequency :
85 MHz
Memory Organization :
512K x 8
Memory Size :
4Mbit
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TC)
Package / Case :
Die
Supplier Device Package :
Wafer
Voltage - Supply :
2.5V ~ 3.6V