W25B40VSNIG
Part Number:
W25B40VSNIG
Description:
IC FLASH 4MBIT SPI 40MHZ 8SOIC
Clock Frequency :
40 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Voltage - Supply :
2.7V ~ 3.6V