GS832018AGT-333I
Part Number:
GS832018AGT-333I
Description:
IC SRAM 36MBIT PARALLEL 100TQFP
Clock Frequency :
333 MHz
Memory Organization :
2M x 18
Memory Size :
36Mbit
Operating Temperature :
-40°C ~ 100°C (TJ)
Package / Case :
100-LQFP
Supplier Device Package :
100-TQFP (20x14)
Technology :
SRAM - Synchronous, Standard
Voltage - Supply :
2.3V ~ 2.7V, 3V ~ 3.6V