GS8342T36BGD-400I
Part Number:
GS8342T36BGD-400I
Description:
IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165FPBGA
Clock Frequency :
400 MHz
Memory Organization :
1M x 36
Memory Size :
36Mbit
Operating Temperature :
-40°C ~ 100°C (TJ)
Package / Case :
165-LBGA
Supplier Device Package :
165-FPBGA (13x15)
Technology :
SRAM - Quad Port, Synchronous, DDR II
Voltage - Supply :
1.7V ~ 1.9V