GS8321Z36AGD-250I
Part Number:
GS8321Z36AGD-250I
Description:
IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165FPBGA
Clock Frequency :
250 MHz
Memory Organization :
1M x 36
Memory Size :
36Mbit
Operating Temperature :
-40°C ~ 100°C (TJ)
Package / Case :
165-LBGA
Supplier Device Package :
165-FPBGA (15x13)
Technology :
SRAM - Synchronous, ZBT
Voltage - Supply :
2.3V ~ 2.7V, 3V ~ 3.6V