GS8182T19BGD-400I
Part Number:
GS8182T19BGD-400I
Description:
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165FPBGA
Clock Frequency :
400 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
165-LBGA
Supplier Device Package :
165-FPBGA (15x13)
Technology :
SRAM - Synchronous
Voltage - Supply :
1.7V ~ 1.9V