GS816118DGD-333I
Part Number:
GS816118DGD-333I
Description:
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165FPBGA
Clock Frequency :
333 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
165-LBGA
Supplier Device Package :
165-FPBGA (13x15)
Technology :
SRAM - Synchronous, Standard
Voltage - Supply :
2.3V ~ 2.7V, 3V ~ 3.6V