IS66WVO32M8DALL-200BLI
Manufacturer:
Integrated Silicon Solution, Inc. (ISSI)
Part Number:
IS66WVO32M8DALL-200BLI
Category:
Memory
In Stock:
17
Manufacturer :
Category :
Memory
Access Time :
Clock Frequency :
200 MHz
DigiKey Programmable :
Not Verified
Memory Format :
PSRAM
Memory Interface :
SPI - Octal I/O
Memory Organization :
32M x 8
Memory Size :
256Mbit
Memory Type :
Volatile
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
24-TBGA
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
24-TFBGA (6x8)
Technology :
PSRAM (Pseudo SRAM)
Voltage - Supply :
1.7V ~ 1.95V