GS8128436GB-250I
Manufacturer:
GSI Technology
Part Number:
GS8128436GB-250I
Category:
Memory
In Stock:
63
Manufacturer :
GSI Technology
Category :
Memory
Access Time :
Clock Frequency :
250 MHz
DigiKey Programmable :
Not Verified
Memory Format :
SRAM
Memory Interface :
Parallel
Memory Organization :
4M x 36
Memory Size :
144Mbit
Memory Type :
Volatile
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
119-BGA
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
119-FPBGA (22x14)
Technology :
SRAM - Synchronous, Standard
Voltage - Supply :
2.3V ~ 2.7V, 3V ~ 3.6V