IS66WVO8M8DALL-200BLI
Part Number:
IS66WVO8M8DALL-200BLI
Description:
IC PSRAM 64MBIT SPI/OCTL 24TFBGA
In Stock:
480
Clock Frequency :
200 MHz
Memory Format :
PSRAM
Memory Interface :
SPI - Octal I/O
Memory Organization :
8M x 8
Memory Size :
64Mbit
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
24-TBGA
Supplier Device Package :
24-TFBGA (6x8)
Technology :
PSRAM (Pseudo SRAM)
Voltage - Supply :
1.7V ~ 1.95V