INA300AIDGST
Part Number:
INA300AIDGST
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Voltage - Input :
2.7V ~ 5.5V